Menu
 
Voorschieten Overzicht

FKPA Voorschieten overzicht

Naam Schietvereniging Naam Contactpersoon Telefoonnummer Emailadres
KV Antverpia  Leclercq Robert 0477 49.60.73 roblec@skynet.be
Verbindingsweg 6 - 2100 Deurne 03 455.56.54
Magnums  Liliane  Serpieters 0493 85.86.86 serpietersliliane@gmail.com
Hertstraat 5 boven - 2100 Deurne
Persawa
Hertstraat 5 midden - 2100 Deurne Van Hoyweghen Jean 03 887.84.58 jvanhoyweghen@skynet.be
SAPO Schuttersver. Antw. Politie Oost Wuyts Guy 0497 25.89.25 guido.wuyts1@telenet.be
Fr Beirenslaan Fort 3 - 2150 Borsbeek secretariaat@sapo.be
Schietvereniging Rebels Jef Schoenaers 0486 78.95.58 jef.schoenaers@hotmail.com
Fort 2 Str Lokaal 131 - 2160 Wommelgem Dresseleers Werner 0495 77.97.64 wd.online@telenet.be
MSV Merksemse Schutters Vereniging Ernest Mertens(disc 18-19) 0475 42.11.02 ernest.mertens@telenet.be
Fortsteenweg 120 - 2170 Merksem Staf Ockers (200pnt) 0495 54.37.66  staf.ockers@outlook.com
Schietver. KVE Electrabel Alleen uitwedstrijden
Fortsteenweg 120 - 2170 Merksem
St Christoffel Kolveniersgilde    Alleen uitwedstrijden
Fortsteenweg 120 - 2170 Merksem
RCG Rifle Club Geel Cools Jef 0497.86.10.99 cools.jef@telenet.be
Veerleseweg 34 - 2440 Geel Zammel
Fort Lier (enkel tijdens openingsuren) 03 488.15.90 fortlier@telenet.be
Fortweg 24 - 2500 Lier
DMST De Merode Schutters Turnhout Adams Jozef 014 85.15.56 jef.adams@dmst.be
Slachthuisstraat 13A, 2300 Turnhout Maes Bart 0472 40.64.56 bart.maes@dmst.be
PVL Politieverbroedering Lier Jan Torfs 0496 75.62.99 liertoj@telenet.be
Fortweg 24 - 2500 Lier
Argentum Alleen uitwedstrijden
Meylweg 43 - 2550 Kontich
De Ciebel 
Edegemsestnwg 100 Fort 6 - 2610 Wilrijk Van Camp Karel 0476 49.32.40 karel@ciebel.be
HOBSOR Claessens Linda 0496 18.61.82 gustje.au@gmail.com
Hoofdfrontweg 3 bus 9 - 2660 Hoboken Verstraeten Theo theo17@scarlet.be
MKG Mechelse Kolveniers Gilde Julien Provinciael 015 55.06.72 julien.provinciael@telenet.be
Grote Nieuwedijkstr 433 - 2800 Mechelen René Goovaerts 0475 74.74.03 rgo@verelst.be
MKRV Mechelse Karabijn Revolver Ver. Greta Reydams 015 42.22.97 ronny.williams@telenet.be
Polderstraat 68 - 2800 Mechelen
GMPC General Motors Pistool Club  Alleen uitwedstrijden
Polderstraat 68 - 2800 Mechelen
Shooting Club Boom Didier De Ridder  0494 60.06.80 didierderidder@gmail.com
Noeveren 186 - 2850 Boom
MILDOT Alleen uitwedstrijden
Militair Domein - 2930 Brasschaat
VGA Verenigde Geweerschutters  A'pen Filip De Leeuw 0486 53.50.82 filipdeleeuw@gmail.com 
Militair Domein - 2930 Brasschaat Johnny Mertens 0475 54.65.10 noketoke@telenet.be
SNPS St. Niklase Pistool Schutters Alleen uitwedstrijden
Europark Noord 41 - 9100 Sint Niklaas
RODV Recht Op Doel Vrasene van de ven Jan 0478 37 44 51 vdv.jan@skynet.be
Kerkstraat 9 - 9120 Vrasene van hoye Chantal 0473 94 19 55 chantal.vanhoye@skynet.be
De Zaatschieters Temse Crabbé Alain 0477 28.61.69
Schoolstraat 85a - 9140 Temse Jansegers Brett 0492 34.70.47 brett.jansegers@telenet.be
Vaerendonck Maarten 0488 26.92.45
Pistol & Carabine .30m1 Belg Alleen uitwedstrijden
Grensstraat 19a - 4411 ST Rilland - Nederland
*